PALIT RTX5060Ti DUAL 8G GDDR7 128bit 3-DP HDMI NE7506T019P1-GB2062D
More Information
Manufacturer
Palit
Warranty
36
Optional Accessories
3 in stock
3 in stock
Palit
36
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Gigabyte AORUS GeForce RTX™ 5070 Ti MASTER 16G, 2670 MHz, CUDA 8960, 28 Gbps, GDDR7, 256 bi,t PCI-E 5.0, PSU 750W, DisplayPort 2.1b x3 HDMI 2.1b x1
MSI nVidia GeForce RTX 5060 Ti 8G GAMING TRIO OC WHITE, PCI Express® Gen 5 x 16, Boost: 2647 MHz, CUDA 4608 Units, 8GB GDDR7, HDMI™ x 1
MSI nVidia GeForce RTX 5080 16G EXPERT OC, Boost: 2640 MHz, CUDA 10752 Units, 16GB GDDR7, HDMI™ x 1
Gigabyte nVidia GeForce RTX™ 4060 Ti WINDFORCE OC 8G, 2550 MHz, CUDA 4352, 18 Gbps, GDDR6, 128 bit, PCI-E 4.0, PSU 500W,DisplayPort 1.4a*2 HDMI 2.1a*2
MSI nVidia GeForce RTX 5060 Ti 16G SHADOW 2X OC PLUS, Boost: 2482 MHz, CUDA 8960 Units, 16GB GDDR7, HDMI™ x 1 (embargo)