PALIT RTX5060Ti DUAL 8G GDDR7 128bit 3-DP HDMI NE7506T019P1-GB2062D
More Information
Manufacturer
Palit
Warranty
36
Optional Accessories
Out of stock
Out of stock
Palit
36
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
MSI nVidia GeForce RTX 5060 Ti 8G GAMING TRIO OC WHITE, PCI Express® Gen 5 x 16, Boost: 2647 MHz, CUDA 4608 Units, 8GB GDDR7, HDMI™ x 1
Gigabyte AORUS GeForce RTX™ 5070 Ti MASTER 16G, 2670 MHz, CUDA 8960, 28 Gbps, GDDR7, 256 bi,t PCI-E 5.0, PSU 750W, DisplayPort 2.1b x3 HDMI 2.1b x1
ASUS nVidia GeForce PRIME-RTX5060-8GRTX5060 8GB GDDR7 2497 MHz Boost Clock, RAM 28Gbps, 613 AI TOPs, Digital Max Resolution
MSI nVidia GeForce RTX™ 5060 Ti 16G VENTUS 2X OC PLUS, PCI Express® Gen 5 x16, Boost: 2602 MHz, CUDA 4608 Units, 16GB GDDR7, HDMI™ x 1
Gigabyte AORUS GeForce RTX™ 5080 XTREME WATERFORCE 16G, 2805 MHz, CUDA 10752, 30 Gbps, GDDR7, 256 bit, PCI-E 5.0, PSU 850W, HDMI 2.1b x1